Kalite Politikamız

Kalite Politikamız; Kayra Kombi Servis, doğalgaz, ısıtma, havalandırma, tesisat sektörlerinde en çok bilinen, tercih edilen ve güven duyulan firma olmasını sağlamak.

Hizmet alanlarımızda kalitede lider olabilmek için maliyetlerimize bağlı olarak eğitimli ve nitelikli çalışanlarımızla, müşterilerimizin ilk ve süregelen ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak kalite seviyesini sağlayacağız ve faaliyetlerimiz süresince çevreye saygılı olacağız.

Firmamız stratejileri ve tarif edilmiş hedefleri doğrultusunda;

– Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde hizmet vererek memnun etmek bunu sağlamak için sürekli iyileştirme ve geliştirme çalışmalarında bulunacaktır.
– Bütün birim çalışanlarımız kalite hedeflerimizi yerine getirmek üzere çalışacaktır. Bu sebeple her çalışan üzerine düşen görev ve sorumlulukları tam olarak yerine getirecektir.
– Kalite hedefi olarak “0” (sıfır) hata prensibi geçerlidir. Kalitede yeterlilik yoktur. Sürekli iyileştirme geliştirme vardır.
– Çalışan personelin eğitimi başarısını etkileyen en önemli öğedir. Bu neden ile personel eğitimi sürekli olarak devam edecektir.
– Gelecek nesillere mutlu olabilecekleri bir dünya bırakmak için çevreyi temiz tutacak ve doğal kaynakların israfını önlemek için elimizden geleni yapacağız.