Sokullu Kombi

Sokullu Kombi; Kayra Kombi Özel Servis olarak Ankara’nın tüm bölgelerine ve tüm çankaya ve semtlerine kombi markalarının arızaları, bakımları ve yedek parça hizmetlerini %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Kombi bacalıdan hermatiğe çevirme Sokullu, Kombi Baca Uzatma Sokullu, Kombi Kart Arızası Giderme Sokullu, Kombi Ana Kart Değişimi Sokullu, Kombi Eşanjör Değişimi Sokullu, Kombi Filtre Değişimi Sokullu, Kombi flex hortum değişimi Sokullu, Kombi üç yollu Vana Değişimi Sokullu, Kombi 3 yollu Motor Değişimi Sokullu, Kombi Sirkülayson Popma Değişimi Sokullu, Kombi Su Dolum Vanası Değişim Sokullu, Kombi Tahliye Vanası Değişimi Sokullu

Firmamız her türlü;

Sokullu Kombi Arıza

Sokullu Kombi Bakımı

Sokullu Kombi Tamiri

Sokullu Kombi yedek parça 

Sokullu Kombi Servisi

Sokullu Kombi Servis

Sokullu Kombi Tamir

Sokullu Kombi Bakım

Sokullu petek temizliği

Sokullu radyatör temizliği

Sokullu petek kaydırma

Sokullu petek montajı

Sokullu radyatör montajı

Sokullu şofben tamir

Sokullu şofben tamiri

Sokullu şofben bakımı

Sokullu şofen bakım

Sokullu kombi tamircisi

Sokullu kombi

Sokullu kombi teknik servis

Sokullu kombi teknik servisi

Sokullu kombici

Sokullu kombi temizleme

Sokullu kombi temizliği

Kombi Arızaları Nasıl Tespit Edilir?

Kombilerin arızalarının tespit edilmesi için gerekli olan her konuda bilgi alabileceğiniz ve teknik çözümler konusunda parça değişimi sağlayacak seçeneklerimiz her zaman müşterilerin en iyi şekilde uygulanmaktadır.

En iyi şekilde çözülecek olan arızaların tespit edilmesi için önce genel  bir bakım yapılarak problemin tespit edilmesi sağlanır. Problem tespit edildiğinde, kısa sürede gerekli olan müdahale yapılarak, her zaman sorunsuz bir şekilde memnuniyetiniz garantilenerek çözüm sağlanır.

Herhangi bir zamanda kombi arıza ve tespitlerinde gerekli olan birikim ve eğitime sahip olan elemanlarımız 24 saat arızaların tespiti ve giderilmesi için size destek olacaktır.

Kombi arıza sorunlarınızla ilgili 7/24 iletişime geçebilir, sorunlarınızı zamanında çözebiliriz. Firmamızla iletişime geçmek için,

LÜTFEN TIKLAYINIZ…