Koru Kombi Servisi

Koru Kombi Servisi; Kayra Kombi Özel Servis olarak Ankara’nın tüm bölgelerine ve tüm çankaya ve semtlerine kombi markalarının arızaları, bakımları ve yedek parça hizmetlerini %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Kombi bacalıdan hermatiğe çevirme Koru, Kombi Baca Uzatma Koru, Kombi Kart Arızası Giderme Koru, Kombi Ana Kart Değişimi Koru, Kombi Eşanjör Değişimi Koru, Kombi Filtre Değişimi Koru, Kombi flex hortum değişimi Koru, Kombi üç yollu Vana Değişimi Koru, Kombi 3 yollu Motor Değişimi Koru, Kombi Sirkülayson Popma Değişimi Koru, Kombi Su Dolum Vanası Değişim Koru, Kombi Tahliye Vanası Değişimi Koru

Firmamız her türlü;

Koru Kombi Arıza

Koru Kombi Bakımı

Koru Kombi Tamiri

Koru Kombi yedek parça 

Koru Kombi Servisi

Koru Kombi Servis

Koru Kombi Tamir

Koru Kombi Bakım

Koru petek temizliği

Koru radyatör temizliği

Koru petek kaydırma

Koru petek montajı

Koru radyatör montajı

Koru şofben tamir

Koru şofben tamiri

Koru şofben bakımı

Koru şofen bakım

Koru kombi tamircisi

Koru kombi

Koru kombi teknik servis

Koru kombi teknik servisi

Koru kombici

Koru kombi temizleme

Koru kombi temizliği

Kombi Arızaları Nasıl Tespit Edilir?

Kombilerin arızalarının tespit edilmesi için gerekli olan her konuda bilgi alabileceğiniz ve teknik çözümler konusunda parça değişimi sağlayacak seçeneklerimiz her zaman müşterilerin en iyi şekilde uygulanmaktadır.

En iyi şekilde çözülecek olan arızaların tespit edilmesi için önce genel  bir bakım yapılarak problemin tespit edilmesi sağlanır. Problem tespit edildiğinde, kısa sürede gerekli olan müdahale yapılarak, her zaman sorunsuz bir şekilde memnuniyetiniz garantilenerek çözüm sağlanır.

Herhangi bir zamanda kombi arıza ve tespitlerinde gerekli olan birikim ve eğitime sahip olan elemanlarımız 24 saat arızaların tespiti ve giderilmesi için size destek olacaktır.

Kombi arıza sorunlarınızla ilgili 7/24 iletişime geçebilir, sorunlarınızı zamanında çözebiliriz. Firmamızla iletişime geçmek için,

LÜTFEN TIKLAYINIZ…