İlker Kombi Servisi

İlker Kombi Servisi; Kayra Kombi Özel Servis olarak Ankara’nın tüm bölgelerine ve tüm çankaya ve semtlerine kombi markalarının arızaları, bakımları ve yedek parça hizmetlerini %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Kombi bacalıdan hermatiğe çevirme İlker, Kombi Baca Uzatma İlker, Kombi Kart Arızası Giderme İlker, Kombi Ana Kart Değişimi İlker, Kombi Eşanjör Değişimi İlker, Kombi Filtre Değişimi İlker, Kombi flex hortum değişimi İlker, Kombi üç yollu Vana Değişimi İlker, Kombi 3 yollu Motor Değişimi İlker, Kombi Sirkülayson Popma Değişimi İlker, Kombi Su Dolum Vanası Değişim İlker, Kombi Tahliye Vanası Değişimi İlker

Firmamız her türlü;

İlker Kombi Arıza

İlker Kombi Bakımı

İlker Kombi Tamiri

İlker Kombi yedek parça 

İlker Kombi Servisi

İlker Kombi Servis

İlker Kombi Tamir

İlker Kombi Bakım

İlker petek temizliği

İlker radyatör temizliği

İlker petek kaydırma

İlker petek montajı

İlker radyatör montajı

İlker şofben tamir

İlker şofben tamiri

İlker şofben bakımı

İlker şofen bakım

İlker kombi tamircisi

İlker kombi

İlker kombi teknik servis

İlker kombi teknik servisi

İlker kombici

İlker kombi temizleme

İlker kombi temizliği

Kombi Arızaları Nasıl Tespit Edilir?

Kombilerin arızalarının tespit edilmesi için gerekli olan her konuda bilgi alabileceğiniz ve teknik çözümler konusunda parça değişimi sağlayacak seçeneklerimiz her zaman müşterilerin en iyi şekilde uygulanmaktadır.

En iyi şekilde çözülecek olan arızaların tespit edilmesi için önce genel  bir bakım yapılarak problemin tespit edilmesi sağlanır. Problem tespit edildiğinde, kısa sürede gerekli olan müdahale yapılarak, her zaman sorunsuz bir şekilde memnuniyetiniz garantilenerek çözüm sağlanır.

Herhangi bir zamanda kombi arıza ve tespitlerinde gerekli olan birikim ve eğitime sahip olan elemanlarımız 24 saat arızaların tespiti ve giderilmesi için size destek olacaktır.

Kombi arıza sorunlarınızla ilgili 7/24 iletişime geçebilir, sorunlarınızı zamanında çözebiliriz. Firmamızla iletişime geçmek için,

LÜTFEN TIKLAYINIZ…