Boğaziçi Kombi Servisi

Boğaziçi Kombi Servisi; Kayra Kombi Özel Servis olarak Ankara’nın tüm bölgelerine ve tüm mamak ve semtlerine kombi markalarının arızaları, bakımları ve yedek parça hizmetlerini %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Kombi bacalıdan hermatiğe çevirme Mamak, Kombi Baca Uzatma Mamak, Kombi Kart Arızası Giderme Mamak, Kombi Ana Kart Değişimi Mamak, Kombi Eşanjör Değişimi Mamak, Kombi Filtre Değişimi Mamak, Kombi flex hortum değişimi Mamak, Kombi üç yollu Vana Değişimi Mamak, Kombi 3 yollu Motor Değişimi Mamak, Kombi Sirkülayson Popma Değişimi Mamak, Kombi Su Dolum Vanası Değişim Mamak, Kombi Tahliye Vanası Değişimi Mamak

Firmamız her türlü;

Mamak Kombi Arıza

Mamak Kombi Bakımı

Mamak Kombi Tamiri

Mamak Kombi yedek parça 

Mamak Kombi Servisi

Mamak Kombi Servis

Mamak Kombi Tamir

Mamak Kombi Bakım

Boğaziçi Kombi Arıza

Boğaziçi Kombi Bakımı

Boğaziçi Kombi Tamiri

Boğaziçi Kombi yedek parça 

Boğaziçi Kombi Servisi

Boğaziçi Kombi Servis

Boğaziçi Kombi Tamir

Boğaziçi Kombi Bakım

Mamak petek temizliği

mamak radyatör temizliği

mamak petek kaydırma

mamak petek montajı

mamak radyatör montajı

mamak şofben tamir

mamak şofben tamiri

mamak şofben bakımı

mamak şofen bakım

boğaziçi radyatör temizliği

boğaziçi petek kaydırma

boğaziçi petek montajı

boğaziçi radyatör montajı

boğaziçi şofben tamir

boğaziçi şofben tamiri

boğaziçi şofben bakımı

boğaziçi şofen bakım

Kombi Arızaları Nasıl Tespit Edilir?

Kombilerin arızalarının tespit edilmesi için gerekli olan her konuda bilgi alabileceğiniz ve teknik çözümler konusunda parça değişimi sağlayacak seçeneklerimiz her zaman müşterilerin en iyi şekilde uygulanmaktadır.

En iyi şekilde çözülecek olan arızaların tespit edilmesi için önce genel  bir bakım yapılarak problemin tespit edilmesi sağlanır. Problem tespit edildiğinde, kısa sürede gerekli olan müdahale yapılarak, her zaman sorunsuz bir şekilde memnuniyetiniz garantilenerek çözüm sağlanır.

Herhangi bir zamanda kombi arıza ve tespitlerinde gerekli olan birikim ve eğitime sahip olan elemanlarımız 24 saat arızaların tespiti ve giderilmesi için size destek olacaktır.

Kombi arıza sorunlarınızla ilgili 7/24 iletişime geçebilir, sorunlarınızı zamanında çözebiliriz. Firmamızla iletişime geçmek için,

LÜTFEN TIKLAYINIZ…