Batıkent Kombi Servisi

Batıkent Kombi Servisi; Kayra Kombi Özel Servis olarak Ankara’nın tüm bölgelerine ve tüm Yenimahalle ve semtlerine kombi markalarının arızaları, bakımları ve yedek parça hizmetlerini %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Kombi bacalıdan hermatiğe çevirme Batıkent, Kombi Baca Uzatma Batıkent, Kombi Kart Arızası Giderme Batıkent, Kombi Ana Kart Değişimi Batıkent, Kombi Eşanjör Değişimi Batıkent, Kombi Filtre Değişimi Batıkent, Kombi flex hortum değişimi Batıkent, Kombi üç yollu Vana Değişimi Batıkent, Kombi 3 yollu Motor Değişimi Batıkent, Kombi Sirkülayson Popma Değişimi Batıkent, Kombi Su Dolum Vanası Değişim Batıkent, Kombi Tahliye Vanası Değişimi Batıkent

Firmamız her türlü;

Batıkent Kombi Arıza

Batıkent Kombi Bakımı

Batıkent Kombi Tamiri

Batıkent Kombi yedek parça 

Batıkent Kombi Servisi

Batıkent Kombi Servis

Batıkent Kombi Tamir

Batıkent Kombi Bakım

Batıkent petek temizliği

Batıkent radyatör temizliği

Batıkent petek kaydırma

Batıkent petek montajı

Batıkent radyatör montajı

Batıkent şofben tamir

Batıkent şofben tamiri

Batıkent şofben bakımı

Batıkent şofen bakım

Batıkent kombi tamircisi

Batıkent kombi

Batıkent kombi teknik servis

Batıkent kombi teknik servisi

Batıkent kombici

Batıkent kombi temizleme

Batıkent kombi temizliği

Kombi Arızaları Nasıl Tespit Edilir?

Kombilerin arızalarının tespit edilmesi için gerekli olan her konuda bilgi alabileceğiniz ve teknik çözümler konusunda parça değişimi sağlayacak seçeneklerimiz her zaman müşterilerin en iyi şekilde uygulanmaktadır.

En iyi şekilde çözülecek olan arızaların tespit edilmesi için önce genel  bir bakım yapılarak problemin tespit edilmesi sağlanır. Problem tespit edildiğinde, kısa sürede gerekli olan müdahale yapılarak, her zaman sorunsuz bir şekilde memnuniyetiniz garantilenerek çözüm sağlanır.

Herhangi bir zamanda kombi arıza ve tespitlerinde gerekli olan birikim ve eğitime sahip olan elemanlarımız 24 saat arızaların tespiti ve giderilmesi için size destek olacaktır.

Kombi arıza sorunlarınızla ilgili 7/24 iletişime geçebilir, sorunlarınızı zamanında çözebiliriz. Firmamızla iletişime geçmek için,

LÜTFEN TIKLAYINIZ…